go_back_alt
פירוט המוצר

טיול מאורגן לגאורגיה - שומרי מסורת

גאורגיה לשומרי מסורת: טיול מאורגן 8 ימים ע"ב חצי פנסיון, החל מ-$1,249 לאדם

2 טיול מאורגן לגאורגיה - שומרי מסורת
3 טיול מאורגן לגאורגיה - שומרי מסורת
4 טיול מאורגן לגאורגיה - שומרי מסורת
5 טיול מאורגן לגאורגיה - שומרי מסורת
6 טיול מאורגן לגאורגיה - שומרי מסורת
7 טיול מאורגן לגאורגיה - שומרי מסורת
1 טיול מאורגן לגאורגיה - שומרי מסורת

טיול מאורגן לגאורגיה - שומרי מסורת

גאורגיה לשומרי מסורת: טיול מאורגן 8 ימים ע"ב חצי פנסיון, החל מ-$1,249 לאדם
בחרו מהאופציות הבאות
מ- 1,249 $
זמן מוגבל!
טיסות • מלונות ע"ב חצי פנסיון • סיורים מודרכים • שומרי מסורת
עד 12 תשלומים ללא ריבית*
תיאור העסקה
שומרי מסורת זה בשבילכם: טיול מאורגן בגאורגיה כולל טיול ג'יפים, סיורים מודרכים, ערבי פולקלור ועוד.
 
מה החבילה כוללת?
• טיסות בינלאומיות על-פי המסלול, כולל מיסי נמל ודלק 
• בתי מלון מדרגה ראשונה / דרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים
• כלכלה חצי פנסיון: 7 ארוחות בוקר המבוססות על מוצרים מותרים בכלים חד פעמיים, 5 ארוחות ערב חמות בשריות + 3 ארוחות שבת (שישי ערב, שבת צהריים וסעודה שלישית). בלווי ניידת קייטרינג, טבח ומשגיח כשרות
• בקבוק מים ליום לנוסע
• ערכת שתיה חמה לפרישה בשטח הכוללת קפה, תה וכיבוד קל
• 2 ערבי פולקלור
• סיורים מודרכים וביקורים כולל דמי כניסה כמפורט בתוכנית
• אוטובוס צמוד על פי הרמה הנהוגה בגיאורגיה
• תשר (טיפים) לנותני השרותים בחו"ל, למעט דמי סבלות
• מלווה קבוצה שומר מצוות מנוסה
 
פרטים על הטיסה שלכם:
תל אביב - טביליסי - תל אביב
הלוך: המראה: 19:30, נחיתה: 22:55
חזור: המראה: 00:25, נחיתה: 02:00
שעות הטיסות נתונות לשינוי 
 
מסלול הטיול:
יום ב' - תל אביב, טביליסי 
ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונטוס לטביליסי, בירת גיאורגיה שהתפרסמה בעיקר בזכות המעיינות החמים הנפלאים שלה. זאת גם הזדמנות ראשונה ליהנות מהכנסת האורחים הגאורגית הנהדרת. אין עוד ארץ בה מאמינים שהאורח הוא שליח האלוהים ומטרתו לגרום למארח להצטיין בנתינה ובכך למצוא חן בעיני האל. כאן  נתחיל את מסענו בגיאורגיה היפה. לינה בטביליסי.
 
2. יום ג' - אופליסציחה, גורי, סטאפליה, קוטאיסי
נבקר הבוקר באתר פולחן קדום. ניסע אל עיר המבצר העתיקה גורי אשר בנייניה הם עדות לכובשים ולחולפים בשעריה. כאן נולד וחי יוסף גוגשוילי הידוע בשמו המחתרתי סטאלין. נבקר בקרון שבו נסע לוועידת יאלטה. נמשיך בדרכנו לשמורת הטבע סטאפליה נראה  את מערת הנטיפים המפורסמת והנדירה ביופיה ואת שרידי הדינוזאורים שנמצאו בה. לעת ערב נגיע לעיר קוטאיסי השניה בגודלה בגיאורגיה. לאחר ארוחת הערב נהנה מערב פולקלור לצלילי להקה מקומית.
 
3. יום ד' - קוטאיסי, בורג'ומי, בקוריאני
הבוקר נערוך היכרות עם העיר קוטאיסי, בה הייתה הקהילה היהודית מהגדולות בגיאורגיה. נראה אתקתדראלת בגרטי המשופעת בכותרות רומנסקיות ובאבני בנייה מגולפות, שהוגדרה על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. נערוך סיור בעיר העתיקה נבקר באזור הרובע היהודי, בבית הכנסת  המפואר של הקהילה שנחנך ב- 1887 ובבית הקברות היהודי (אם יתאפשר). לאחר  שנשוטט בסמטאות השוק המקומי הגדול, ונהנה מזמן חופשי לקניות, ניפרד מקוטאיסי ונמשיך לשמורת הטבע בורג'ומי. בדרך נעצור לביקור בשוק הקדרים הגדול. זאת אחת האומנויות העתיקות והאהובות ביותר בגאורגיה. נתרשם מכלי החרס המשמשים לבישול, לתעשיית היין ולאפייה. נבקר בשמורת הטבע הלאומית  הגדולה במדינה בורג'ומי. נסייר בפארק המטופח ונעלה  ברכבל לתצפית על השמורה ועל עיר הנופש בורג'ומי.  נהנה מיופיים של הגנים המטופחים בפארק, נראה את פסל פרומטאוס למרגלות המפל ונטעם מהמים המוגזים הנובעים במקום, שמייחסים להם סגולות בריאות מופלאות. בתום הביקור נמשיך לבית המלון  ללינה בעיירת הנופש והסקי בקוריאני, בקווקז הנמוך, בה נתארח בשני הלילות הבאים.
 
4. יום ה' - ורדזיה,  אחלציחה,  בקוריאני
לאחר ארוחת הבוקר נצא לוורדזיה   אתר המערות הגדול במדינה, שנחצב במאה ה 12 ובעל תפקיד חשוב בחיי התרבות והרוחניות המקומית. לא פחות מ 3000 מערות השתרעו באתר על פני 13 מפלסים במכלול המרשים, שנבנה על ידי המלך גאורגי השלישי ובתו המלכה תמר. ניסע לאחלציחהשעל גדת נהר פיצחובי ובה מצודת רבאטי המרשימה, נראה את בית הכנסת שנשתמר בה עד היום, נצפה על מצודת חרטביסי ובתום הביקורים באזור נשוב לבית המלון .
 
5. יום ו' - "טביליסי  היהודית"
נצא לטביליסי ונעמיק את ההיכרות עם העיר הנהדרת. נבקר בעיר העתיקה, נראה את מקדש מטקהימהמאה ה-12,  נלך בסמטאות בין בתי החומה, נראה את המרחצאות החמים ואת קתדרלת ציון. נבקר ברובע היהודי, בבית הכנסת היפה שמשמש את הקהילה המפוארת ובמוזיאון היהודי החדש. נחצה את הגשר המחבר את העיר העתיקה עם החדשה ונעפיל ברכבל מכיכר אירופה למצודת נרק'ילה הצופה על העיר ועל נהר המטקווארי. לא רחוק מהמצודה ניצב פסל אימא גיאורגיה האוחזת בידה האחת חרב ובידה השניה גביע יין. נבקר בעיר החדשה. נראה את  שדרות רוסטאוולי – ה"שאנז אליזה" של גיאורגיה, מרכז התרבות והקניות של הבירה ובו מוזיאונים רבים, בית האופרה, התיאטרון ובתי קפה. נטייל במדרחוב היפה המשופץ שארדן וככל שיאפשר הזמן נהנה מקניות בשוק הפתוח או באחד ממרכזי הקניות. בתום הסיור  נעשה את דרכנו לבית המלון לקבל את השבת. הכנות לשבת, תפילה וסעודת ליל שבת.
 
6. יום שבת - טביליסי
לאחר התפילה וסעודת השבת נצא לטיול רגלי מהנה בעיר העתיקה יחד עם מלווה הקבוצה. סעודה שלישית וזמן חופשי למנוחה.בצאת השבת נצא לערב פולקלור שמח
 
7. יום א' - מצחטה, אנאנורי, גודאורי
ניסע לבירתה העתיקה של גיאורגיה מצחטה השוכנת על גדות נהר המטקווארי. העיר שימשה מרכז פולחני פגאני עתיק.  נראה את מנזר ג'ווארי,  הבנוי על גבעה בשולי מצחטה, את קתדרלת סטיצחובלי, נסייר בעיר היפה ובדוכנים המציעים מזכרות ועבודות יד.  נמשיך צפונה על הדרך הצבאית, אחת מדרכי הנוף היפות בגיאורגיה, שחוצה את הרי הקווקז ומחברת בין אירופה לאסיה. ניסע בנוף עוצר נשימה לאורך מאגר המים הגדול זינגוולי שמימיו בצבע טורקיז ונעצור במצודת אנאנורי  מהמאה ה-17 שידעה קרבות רבים. נהנה מקפה חם מול המצודה ומהאפשרות לקנות מזכרות, כובעי צמר ותכשיטים מבעלי הדוכנים שניצבים תמיד בפתחה ונמשיך לבית המלון בעיירה גודאורי בקווקז הגבוה.
 
8. יום ב' - קזבגי - טיול ג'יפים, טביליסי,  תל אביב
הקווקז הגדול הוא אחד מרכסי ההרים המרשימים ביותר בעולם. ניסע בנוף הררי עטור קניונים, חרוץ בנהרות, מלווה ברכסים מושלגים. נבקר בקזבגי השוכנת למרגלות פסגת הר קזבג המתנשא לגובה 5000 מטר מעל פני הים. העיירה, העטורה בהרים ומצוקים, משמשת בסיס ליציאה למסלולי הטיולים באזור. רכובים על גבי ג'יפים נטפס בדרכי הנוף המרתק של הקווקז הגבוה, מרכסי ההרים המרשימים בעולם. נעפיל לגובה 2200 מטר, נערוך תצפית משטחה של הסמבה. נסייר במקומות שמציעים אתרי צילום יפייפים. ניפרד מהג'פים ונרד חזרה בדרך הצבאית היפה לטביליסי. נראה את מפגש הנהרות פשאווי וארגאווי שמיימהם מתמזגים בצבעי שחור ולבן.  בשעות הערב נצא לשדה התעופה ממנו נטוס הביתה.
 
מספר עסקה - 1032299
האותיות הקטנות


תוקף העסקה בחודשים אוגוסט-ספטמבר בהתאם לאופציה שנבחרה ובכפוף לתנאי המימוש המפורטים מטה.
 
הערות:
 סדר הביקורים באתרים וסדר ימי הטיול ניתנים לשינוי
 כלי הרכב ובתי המלון בהתאם לרמה המקומית המקובלת בגאורגיה   
 מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות המתאים לפעילויות במסלול
 בתקופת ירידים, כנסים, תערוכות ופסטיבלים תיתכן לינה מחוץ לערים הראשיות
 תינוק עד גיל שנתיים בתוספת תשלום מול הספק ומותנה באישורו
 המחיר מותנה ברכישת שוברים בהתאם להרכב הרצוי
 המחיר לא כולל מס עירוני מקומי (התשלום במלון)
 יש להצטייד בדרכון בתוקף ל-6 חודשים ומעלה
 שער המרה הינו על פי דין
 שעות הטיסות נתונות לשינוי
 התשלום מתבצע בשקלים והצגת המחיר במטבע חוץ לצרכי השוואה
 שובר הBaligam יהיה זמין בתום הרכישה תחת 'החשבון שלי'
מספר עסקה - 1032299
קוד טיול - MTB

מדיניות ביטולים 
 
הוראות מימוש:
יש ליצור קשר עם מוקד ההזמנות של ''נתור" עם רכישת השוברים על מנת להשלים את ההזמנה. טל': 03-6274002.
מימוש השובר הינו באחריות מחזיק השובר, הזמנה של השירות/ים המופיעים בשובר יש לבצע ישירות אך ורק אצל בית העסק ספק השירות, והינה בכפוף לאישור סופי של ההזמנה על ידי בית העסק בעת מימוש השובר.
ההזמנה הינה על בסיס מקום פנוי בלבד.
בית העסק הנו אחראי בלעדי לאיכות, טיב וטיפול במוצרים ושירותים שפורסמו.
 
לתשומת לבך, לאחר רכישת השובר עליך לממשו מול בית העסק על מנת להבטיח כי בית העסק ישריין עבורך את מקומך בטיסה ו/או החופשה.