go_back_alt
פירוט המוצר

טיול קיץ מאורגן למשפחות בדרום אפריקה

חיות, קניות והרפתקאות: טיול משפחות מאורגן 10 ימים בדרום אפריקה, החל מ-$2,024 לאדם

2 טיול קיץ מאורגן למשפחות בדרום אפריקה
3 טיול קיץ מאורגן למשפחות בדרום אפריקה
4 טיול קיץ מאורגן למשפחות בדרום אפריקה
5 טיול קיץ מאורגן למשפחות בדרום אפריקה
6 טיול קיץ מאורגן למשפחות בדרום אפריקה
1 טיול קיץ מאורגן למשפחות בדרום אפריקה

טיול קיץ מאורגן למשפחות בדרום אפריקה

חיות, קניות והרפתקאות: טיול משפחות מאורגן 10 ימים בדרום אפריקה, החל מ-$2,024 לאדם
בחרו מהאופציות הבאות
מ- 2,024 $
משוקלל לאדם
זמן מוגבל!
טיסות אל על • מלונות ע"ב חצי פנסיון • תכנית מלאה • קיץ
עד 12 תשלומים ללא ריבית*
תיאור העסקה
היסטוריה מרתקת, תרבות מגוונת ונופים עוצרי נשימה. במהלך הטיול נטייל ונבלה בקייפטאון, שלדעת רבים נחשבת לאחת מהערים היפות בעולם. נעלה לתצפיות מהר השולחן, אחד משבעת פלאי תבל, נבקר בשמורת כף התקווה הטובה, ניראה את הפינגויניים. נטייל לאורך "נתיב הגנים" המקביל אל חוף האוקיינוס ונעצור לביקורים מרתקים בשמורת טבע שנראה כאילו יצאו מספר אגדות. נכיר את בעלי החיים של אפריקה וגם נפגוש מקרוב את החתולים הגדולים בינהם הצ'יטות, פארק הקופים ונראה ציפורים נדירות.

מה המחיר כולל?
• טיסות אל על הלוך ושוב תל אביב - יוהנסבורג
• טיסות פנים: יוהנסבורג – פורט אליזבת'; קייפטאון - יוהנסבורג
• אוטובוס תיירים נוח וממוזג
• לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה
• מדריך טיולים ישראלי מצוות "אשת טורס"
• כלכלה: ארוחת בוקר
• כניסות לאתרים כפי שמצוין במסלול
• טיפים לנותני שירותים מקומיים: נהג ומדריך מקומי

מה הטיול כולל?
• הר השולחן – משבעת פלאי תבל
• "נתיב הגנים" של דרום אפריקה
• שייט אל שמורת "מיטת הנוצות"
• ביקור בשמורת הצ'יטות
• ספארי בשמורת אדו
• שמורת כף התקווה הטובה
• נייזנה - היהלום של נתיב הגנים
• צפייה בלוויתנים

פרטים על הטיסות שלכם:
טיסות אל על
תל אביב - יוהנסבורג - תל אביב
כולל מזוודה עד 20 ק"ג ותיק יד עד 5 ק"ג
הלוך:המראה: 05:55, נחיתה: 13:40
חזור:המראה: 21:30, נחיתה: 07:10
שעות הטיסות נתונות לשינוי 

מסלול הטיול
ימים 1: תל אביב – יוהנסבורג – פורט אליזבת'
ניפגש בנמל התעופה בן גוריון לטיסת אל על ישירה ליוהנסבורג (Johanesburg), העיר הגדולה ביותר בדרום אפריקה. לאחר הנחיתה וסידורים פורמליים בשדה התעופה, נמשיך בטיסת פנים לפורט אליזבת' (Port Elizabeth), עיר נמל מרכזית על חוף האוקיינוס ההודי. העיר משמשת כשער הכניסה לטיול המאורגן בדרום אפריקה, המדינה המתקדמת והמערבית ביותר מבין מדינות אפריקה אשר לה היסטוריה ותרבות מרתקות ונופי טבע ייחודיים. לאחר הנחיתה, ובהתאם לשעת הטיסה נוכל לשלב סיור פנורמי להכרות ראשונית עם העיר. לינה באזור.

יום 2: ספארי בשמורות טבע
את היום נקדיש לספארי בשמורת הטבע הגדולה בדרום אפריקה, הנקראת "שמורת הפילים אדו" (Addo Elephant Park). קרוב לוודאי שנפגוש מקרוב את היונק הגדול בעולם שאוכלוסייתו בשמורת הטבע מונה כמה מאות פרטים. לאחר מכן, נצא ל"גיים דרייב" (Game Drive), הכינוי הפופולארי לטיולי הספארי, ונתחקה אחר עקבותיהם של בעלי החיים הרבים שבשמורה פרטית סמוכה. נחפש אחר "חמשת הגדולים" (Big Five)- היונקים הגדולים והמזוהים ביותר עם הספארי באפריקה: באפלו אפריקאי, פיל, קרנף, אריה ונמר אשר השמורה היא ביתם. בתום יום עמוס חוויות ובעלי חיים, נשוב למלוננו.

יום 3: הפארק הלאומי ציציקאמה – נתיב הגנים - פארק הקופים
לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא בנסיעה דרך "נתיב הגנים" (Gaden Route) המפורסם, זהו מסלול התיירות היפה והפופולארי ביותר בדרום אפריקה. נעצור לביקור בשמורת יער ציציקאמה (Tsitsikamma) השוכנת על שפך נהר ובה יער עתיק של עצים מוגנים רבים. נטייל בשמורה היפה והיער הקסום, ונהנה מהנופים של הנהר הנשפך אל האוקיינוס. בתום הביקור בשמורה, נמשיך לפארק הציפורים 'גן עדן' בו נוכל להתרשם ממגוון עצום וססגוני של בעלי הכנף האופיינים לדרום אפריקה. נבקר בפארק הקופים, הראשון שאיפשר לקופים להיות חופשים. נראה מגגון עצום של מיני קופים. נמשיך למלוננו באיזור.
יום 4: נייזנה – הפלגה אל שמורת "מיטת הנוצות"
לאחר ארוחת הבוקר, נטייל בעיירה נייזנה, לאורך המזח ובאזור המעגן. נעלה על סירה לשייט במפרץ הקסום בדרכינו אל שמורת 'מיטת הנוצות' (Feather Bed). נטפס בקרוניות אל ראש ההר בלב השמורה ונרד בהליכה בשמורה המוקפת צמחייה ירוקה וצופה אל האוקיינוס. בתום הביקור בשמורה ניסע למלוננו באזור.

יום 5: אודסהורן: חוות יענים – חוות צ'יטה - מערת הנטיפים
לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לכיוון העיר אודסהורן (Oudtshoorn), המכונה בחיבה "ירושלים הקטנה" בשל עברה היהודי במאה הקודמת. נבקר במערת הנטיפים קנגו (Cango Caves), בה שוררת טמפרטורה קרירה קבועה, ונתרשם משלל זקיפים ונטיפים מרהיבים. נמשיך לביקור מרתק בחוות יענים ונזכה להכיר מקרוב ולשמוע את סיפורו המרתק של הגדול בעופות. נפגוש מקרוב את העוף הגדול ביותר בעולם, אשר "שכח" לעוף, נבין אחת ולתמיד מדוע הוא טומן את ראשו בחול. נמשיך לביקור מרתק לא פחות במרכז לשימור והגנה על בעלי חיים, נפגוש את החתולים המפורסמים של אפריקה, ביניהם צ'יטה- החיה המהירה ביותר, ואולי אף יזדמן לנו ללטף אותה מקרוב. בתום הביקורים נשוב למלוננו.

יום 6: הרמנוס וצפייה בלוויתנים
לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון נצא בנסיעה לאורך הכבישים הפנורמיים המובילים לקייפטאון, הדרך עוברת בין תופעות גאולוגיות מרשימות האופיניות לפרובינציית הכף המערבית, על פני נופים טבעיים המשולבים בחוות ענק של כרמים ועצי פרי. נעצור בעירייה הרמנוס לצפייה בלוותינים העוברים באיזור בחודשים יוני - אוקטובר. בעלי המזל יוכלו לראות את לוויתן הגבנון הענקי עם הוולדות החולפים באיזור בתקופה זו. לאחר מכן נמשיך בנסיעה ונגיע לקייפטאון, אחת הערים היפות בעולם השוכנת בסמוך לכף התקווה הטובה. עם הגעתינו לעיר נצא לתצפית ממנה נוכל להנות מנופי העיר הנפרשים תחתינו כמו ממעוף הציפור.

יום 7: קייפאטון האי רובינסון וגני קירסנבוש
לאחר ארוחת בוקר נצא אל האי המפורסם בו נכלא נלסון מנדלה במשך 18 שנים. לאחר השייט נסייר בית הכלא ונלמד על החיים בו והמאבק לעצמאות דרום אפריקה. לאחר הסיור המרתק נשוט חזרה אל קייפטאון. נמשיך לסיור בגני - Kirstenbosch, הגנים הבוטניים היפיפיים של קייפטאון. הגנים הבוטניים הלאומיים כוללים מגוון רחב של צמחים מקומיים המאפיינים את דרום אפריקה וייחודיים לאיזור. בגנים יותר מ- 7000 זנים הם ממוקמים בשטחה של שמורת הטבע Cape Floral Kingdom, שהוכרזה כאתר לשימור עולמי של אונסק"ו. 

יום 8: קייפטאון ביקור בכף התקווה הטובה
את היום נקדיש לכף התקווה הטובה – הנקודה הדרומית ביותר ביבשת אפריקה ונקודת החיבור בין האוקיינוס האטלנטי לאוקיינוס ההודי. נשוט לאורך הכף ונגיע לאי כלבי-הים (מותנה במזג האוויר). נחזור לחוף ניסע לאורך החופים היפים ב'מייל הזהב' בו נשקף נופו של האוקיינוס על הרקע של הר השולחן ופסגת צ'פמן. נמשיך בנסיעה היפה ונגיע לשמורת הטבע של הכף, נעלה בפוניקולר למגדלור ונצפה על הנוף המדהים הנשקף ממנו. נסייר בשמורה המאכלסת זנים רבים של צמחים ובעלי חיים וגם נבקר במושבת הפינגווינים השוכנת בחוף בולדרס. לינה בקייפטאון.

ימים 9: קייפטאון ביקור בהר השולחן וטיסה ליהונסבורג
את היום נקדיש לקייפטאון, אחת הערים היפות בעולם. נתחיל בביקור בהר השולחן, אחד משבעת פלאי הטבע של תבל, אליו נעלה באמצעות רכבל, לתצפית על קייפטאון ועל האזור (תלוי במזג האוויר). נעבור בבורקאפ, השכונה המפורסמת בעלת הבתים בשלל צבעי הקשת.  בתום הביקור נצא בנסיעה לשדה התעופה של קייפטאון לטיסת פנים ליוהנסבורג. לאחר מכן, נמשיך בטיסת אל על ישירה לתל אביב.

יום 10: נחיתה בתל אביב
נחיתה בתל אביב, עד לטיול הבא.


מספר עסקה - 1039433
אשת טורס
האותיות הקטנות


תוקף העסקה בחודשים יולי-אוגוסט בהתאם לאופציה שנבחרה ובכפוף לתנאי המימוש המפורטים מטה.

המחיר אינו כולל:
 ביטוחים
 הוצאות אישיות
 מס לינה
 טיפים לנותני שירות מקומיים אחרים:סבלות, מלצרים וכיוצ"ב
 טיפ למדריך הישראלי (מקובל לתת 5$ לאדם ליום)

הערות:
 ילדים 2-12 בחדר הורים
 תינוק עד גיל שנתיים בתוספת תשלום מול הספק ומותנה באישורו
 תוכנית הטיול מתארת את האתרים בהם נבקר, אך לא את סדר הביקורים או כיוון הנסיעה
 המחיר מותנה ברכישת שוברים בהתאם להרכב הרצוי
 המחיר לא כולל מס עירוני מקומי (התשלום במלון)
 יש להצטייד בדרכון בתוקף ל-6 חודשים ומעלה
 שער המרה הינו על פי דין
 שעות הטיסות נתונות לשינוי
 התשלום מתבצע בשקלים והצגת המחיר במטבע חוץ לצרכי השוואה
 שובר הBaligam יהיה זמין בתום הרכישה תחת 'החשבון שלי'
מספר עסקה - 1039433

מדיניות ביטולים 

הוראות מימוש:
על מנת להשלים את ההזמנה, יש ליצור קשר עם אשת טורס תוך 24 שעות, מייד עם קבלת השובר במייל האישי, בטלפון: 03-7771020, בשעות הפעילות: א'-ה': 08:00-18:00, ימי ו': 08:00-13:00. 
מימוש השובר הינו באחריות מחזיק השובר, הזמנה של השירות/ים המופיעים בשובר יש לבצע ישירות אך ורק אצל בית העסק ספק השירות, והינה בכפוף לאישור סופי של ההזמנה על ידי בית העסק בעת מימוש השובר.
ההזמנה הינה על בסיס מקום פנוי בלבד.
בית העסק הנו אחראי בלעדי לאיכות, טיב וטיפול במוצרים ושירותים שפורסמו.
 
לתשומת לבך, לאחר רכישת השובר עליך לממשו מול בית העסק על מנת להבטיח כי בית העסק ישריין עבורך את מקומך בטיסה ו/או החופשה.