go_back_alt
פירוט המוצר

החומה הסינית, העיר האסורה, הכפר האולימפי ועוד - טיול מאורגן לסין

אתם לא טועים: טיול מאורגן 9 ימים לסין, כולל טיסות אל על, מלונות, ארוחות בוקר, מדריך וסיורים, החל מ-$949 לאדם

2 החומה הסינית, העיר האסורה, הכפר האולימפי ועוד - טיול מאורגן לסין
3 החומה הסינית, העיר האסורה, הכפר האולימפי ועוד - טיול מאורגן לסין
4 החומה הסינית, העיר האסורה, הכפר האולימפי ועוד - טיול מאורגן לסין
5 החומה הסינית, העיר האסורה, הכפר האולימפי ועוד - טיול מאורגן לסין
6 החומה הסינית, העיר האסורה, הכפר האולימפי ועוד - טיול מאורגן לסין
7 החומה הסינית, העיר האסורה, הכפר האולימפי ועוד - טיול מאורגן לסין
8 החומה הסינית, העיר האסורה, הכפר האולימפי ועוד - טיול מאורגן לסין
9 החומה הסינית, העיר האסורה, הכפר האולימפי ועוד - טיול מאורגן לסין
10 החומה הסינית, העיר האסורה, הכפר האולימפי ועוד - טיול מאורגן לסין
1 החומה הסינית, העיר האסורה, הכפר האולימפי ועוד - טיול מאורגן לסין

החומה הסינית, העיר האסורה, הכפר האולימפי ועוד - טיול מאורגן לסין

אתם לא טועים: טיול מאורגן 9 ימים לסין, כולל טיסות אל על, מלונות, ארוחות בוקר, מדריך וסיורים, החל מ-$949 לאדם
בחרו מהאופציות הבאות
מ- 949 $
משוקלל לאדם
זמן מוגבל!
טיול מאורגן 9 ימים לסין • טיסות אל על • מלונות • ארוחות בוקר • מדריך • סיורים
עד 12 תשלומים ללא ריבית*
תיאור העסקה
ארץ השמש העולה מחכה רק לכם!
צאו לחופשה מאורגנת של 9 ימים בבייג'ינג, העיר הענקית, המרתקת והצבעונית. היא משלבת ישן, המתבטא בהיסטוריה ארוכת שנים ותרבות מפוארת, מול חדש, המתבטא במודרניזציה מערבית. מציעה אתרים היסטורים מרשימים, שווקים צבעוניים, אוכל טעים ועוד.


מה החבילה כוללת?
  • טיסת אל על במסלול ת"א - בייג'ינג - ת"א
  • מיסי נמל והיטלי דלק כידוע היום
  • בית מלון 4* בבייג'ינג 
  • כלכלה: ארוחות בוקר מדי יום
  • תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג/מחומם
  • סיורים וכניסות לאתרים עפ"י התכנית
  • מדריך ישראלי מנוסה מצוות מדריכי נתור
  • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית לפי הצורך ולפי דרישות החוק המקומי
  • טיפים לנותני השירותים בחו"ל למעט דמי סבלות
פרטים על הטיסה שלכם:
טיסות אל-על:
תל אביב - בייג'ינג - תל אביב
23-31.10
30.10-7.11
הלוך: המראה: 23:30, נחיתה: 13:30 (למחרת)
חזור: המראה: 22:00, נחיתה: 03:20 (למחרת)
שאר התאריכים:
הלוך: המראה: 22:20, נחיתה: 13:30 (למחרת)
חזור: המראה: 22:00, נחיתה: 02:25 (למחרת)
בטיסות שכר אשר מטבען עשויים להיות בהן, לאחר ביצוע ההזמנה, ביטולים, עיכובים, איחורים ושינויים בנתיב ו/או ביעד ו/או במספר הטיסה ו/או בחברת התעופה של הרגע האחרון


קצת על מסלול הטיול:
יום 1. תל-אביב - בייג'ינג
נפגש בערב בשדה התעופה לקראת טיסת הלילה של אל-על לבייג'ינג.

יום 2. בייג'ינג
נחיתה בבייג'ינג בשעות אחר הצהריים. בייג'ינג, בירת הקיסרות הסינית במשך 500 שנה, מהווה היום עיר מודרנית, בעלת מרכזי עסקים גדולים ומעוצבים, אך עיקר תפארתה בבניה המונומנטאלית הקיסרית. עם ההגעה, ניסע למלון ולאחר התרעננות נצא לסייר בשוק האוכל המפורסם של בייג'ינג 'וואנג פו ג'ין' ובו מסעדות ודוכני מזון מקומי, המציעים למבקרים מגוון מאכלים וטעמים.

יום 3. בייג'ינג - "העיר האסורה", המוזיאון הלאומי
נבקר במוזיאון הלאומי של סין, הגדול ביותר בבייג’ינג והוא משמש כשני מוזיאונים:  מוזיאון המהפכה הסינית ומוזיאון ההיסטוריה הסינית, שילוב המסמל את ההיסטוריה של האומה הסינית, ומציג בקביעות את ההיסטוריה הסינית מלפני 1.7 מיליון שנה ועד לסוף שושלת צינג  - האחרונה ששלטה בסין. כמו כן מציג המוזיאון  תערוכות המציגות את התהפוכות שעברה האומה במהלך מאה השנים האחרונות. נמשיך לכיכר טיאנננמן - כיכר  "שער השלום השמימי" -  הגדולה בעולם ובה המאוזוליאום של מאו ואנדרטת גיבורי העם. נמשיך ל"עיר האסורה", מתחם קיסרי עצום שהיה  אסור למבקרים במשך כ– 500 שנה. זו העיר העתיקה הגדולה ביותר בסין, ולמרות שהושחתה פעמים רבות , היא גם השמורה ביותר בסין. המעוניינים יוכלו לסייר (בתשלום) בסמטאות העיר העתיקה בריקשות. נגיע לביקור במפעל בדי המשי, בו נלמד ונתרשם מהתהליכים המרתקים לטווית הבד הנחשק בעולם. משם פנינו לשוק האופטיקה, בו ניתן  למצוא מציאות לכל גיל, בכל תחום לא לשכוח להתמקח... בערב נוכל לצאת (בתשלום) לארוחה במסעדת טאפניאקי.

יום 4. בייג'ינג - החומה הסינית                  
נצא לצפות בחומת סין הגדולה, אחת משבעת פלאי תבל, שנבנתה על שרשרת הרים מצפון לבייג'ינג, במטרה לעצור את הנוודים מצפון. אורכה של החומה מגיע לכ-6000 ק"מ והיא נבנתה לראשונה לפני כאלפיים שנה וכיום היא מוקד תיירות מרכזי. נבקר בחנות לרוקחות סינית מסורתית, הפועל מאות שנים. נראה את המדפים העמוסים בשיקויים, משחות, וכדורים המבוססים על נוסחאות סודיות, שלדבריהם יש ביכולתם לטפל ולרפא כל מחלה אפשרית. במקום עובדים גם רופאים סיניים, לצורך בירור  והתאמת  התרופה הנכונה... אחר הצהריים זמן חופשי לביקור באחד ממרכזי הקניות.המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לביקור מרתק ב"מיני גוילין" - שמורת טבע המזכירה את אזור גוילין. הביקור כולל עליה ב"מעלית הדרקון", שיט בנהר בנוף הרים ותצורות טבע ועוד. בערב נוכל לצאת (בתשלום) לסיור ערב באזור חוחאי.

יום 5. ארמון הקיץ, מפעל הפנינים והמשי  
נצא לביקור בארמון הקיץ המוקף בפארק עצום ואגמי מים, גנים וגבעות. זהו מקום הנופש של בני משפחות הקיסרים משושלת צ'ינג. נמשיך לביקור במפעל הפנינים הכולל הסברים, הדגמה של חילוץ פנינה מצדפה חיה והשוואה בין פנינים מלאכותיות זוהרות, לפנינים שנוצרות בעזרת הטבע. נבקר במפעל למוצרי במבוק ונקבל הסברים על תהליך היצור. נסיים במדרחוב צ'יאנמן בו חנויות מותגים מערביים ומקומיים. בעבר גרו ברחוב יועצי הקיסרים אשר לא התגוררו בעיר האסורה. בערב, אפשרות לצאת (בתשלום) לחזות במופע אקרובטיקה.

יום 6. טיאנג'ין
נצא ליום טיול בעיר טיאנג'ין, השוכנת על גדות נהר האיהה. פירוש שמה "המקום שבו הקיסר חצה את הנהר". נתרשם ממגוון הסגנונות האדריכליים ברחוב התרבות העתיקה ומבחר החנויות בו. במרכז הרחוב ניצב ארמון טיאנהו המשמש כיום כמוזיאון ובתי מגורים עתיקים. נראה את מגדל הרדיו והטלויזיה, מהגבוהים בעולם, הבנוי בצורת חרב המפלחת את השמיים. בסיומו של יום נשוב לבייג'ינג. בערב יוכלו המעוניינים לצאת (בתשלום) לבילוי באחד ממרכזי הבילוי של בייג'ינג.

יום 7. הכפר האולימפי, רחוב לי ליו צ'אנג
ניסע למתחם הכפר האולימפי ונצפה בבריכת הקובייה ובאצטדיון האולימפי 'קן הציפור', שנבנו במיוחד עבור אולימפיאדת בייג'ינג. נבקר במרכז לרפואה סינית מסורתית ונקבל הסברים על הרפואה הסינית. לא נפסח על ביקור ברחוב המשוחזר של לי ליו צ'אנג ובו חנויות ענתיקות רבות. נלמד על קצה המזלג על אומנות הקליגרפיה באחת מהחנויות. אפשרות לצאת (בתשלום) לחזות במופע "מסכת הזהב".

יום 8. מקדש השמיים, טקס תה
את יומנו נתחיל בביקור במקדש השמיים, המייצג את מיטב האדריכלות הסינית. המקדש נטוע בלב פארק מטופח המוקף בחומה עם ארבעה שערים המסמלים את ארבע רוחות השמים, ובנוי לפי עקרונות ה"פאנג שוואי". המקדש שימש כמקום תפילה וטקס לקיסרים. נצפה בסינים הבאים לרקוד, להתאמן בטאי צ'י, לשיר אופרה, להציג תיאטרון ועוד. לא נפסח על ביקור בבית תה סיני, בו נלמד על משמעות התה במסורת הסינית ואף נטעם תה ירוק מסורתי שהסינים מייחסים לו סגולות רפואיות. נבקר בתערוכת הג'ייד - אבן הירקן ונתרשם ממבחר התכשיטים וחפצי נוי המיוצרים מאבן הירקן. נמשיך לביקור בשוק המשי, הנחשב לאחד השווקים הכי מתויירים בעיר. בעבר, שימש השוק כמרכז למכירת בדי המשי, אבל היום המשי הוא רק נתח קטן בשוק, המציע למבקרים גם מזכרות אותנטיות, מיני גאדג'טים, אביזרי ספורט וצעצועים. בערב, אפשרות לצאת (בתשלום) לחזות במופע קונג-פו - אומנות הלחימה העתיקה של סין.

יום 9. מקדש הלאמה, תל אביב
נתחיל את יומנו בביקור במקדש הלאמה שנבנה בתקופת שלטונו של הקיסר קאנגסי.  המקדש  במקורו יועד לשמש את משרדי הממשלה, אך הוסב לארמון הנסיך. גגות המקדש היו בתחילה ירוקים, כסמל להמשכיות. עם מותו הפתאומי של הנסיך, שינה הארמון את ייעודו והרעפים הירוקים נצבעו בצהוב - הצבע הקיסרי. ב-1744,  שוב שונה ייעודו והוא הפך למקדש הלאמה, כאשר מתפקידו  היה לארח את המשלחות הממלכתיות של הפקידים הגבוהים והנסיכים שהגיעו  להיפגש עם הקיסר. נמשיך לביקור ברובע האומנים הציורי 798 הנודע, שהפך למקום משכנם של גלריות מעצבים, סטודיו, ארכיטקטים ואומנים שונים, לצד בתי קפה ומסעדות. המקום מאופיין בעיצוב האופייני לארכיטקטורה המזרח גרמנית - סגנון הבאוהאוס. היום ללא ספק זהו מקום הבילויים הטרנדי של בייג'ינג. בשעות הערב, העברה לשדה התעופה ומשם בטיסה חזרה ארצה. נחיתה בשעות הבוקר של יום מס' 10.

חופשה נעימה :)


מספר עסקה -  1034743
האותיות הקטנות

תוקף העסקה בחודשים אוקטובר-מרץ בהתאם לאופציה שנבחרה בכפוף לתנאי המימוש המפורטים.

המחיר אינו כולל:
• אשרת כניסה לסין
• ביטוח בריאות ומטען
• כל מה שאינו מופיע במחיר כולל
• המחיר אינו כולל תשר למלווה הקבוצה. מקובל לתת למדריך תשר של כ-4€ לכל נוסע (גם בגין ילדים) לכל יום טיול

הערות:
• דרושה אשרת כניסה (ויזה) לסין - לא כלול במחיר
• סדר הביקורים והסיורים עשוי להשתנות
• בדבר חיסונים יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית
• המחיר מותנה ברכישת שוברים בהתאם להרכב הרצוי
• המחיר לא כולל מס עירוני מקומי (התשלום במלון)
• יש להצטייד בדרכון בתוקף ל-6 חודשים ומעלה
• שער המרה הינו על פי דין
• התשלום מתבצע בשקלים והצגת המחיר במטבע חוץ לצרכי השוואה
• שובר הבאליגם יהיה זמין בתום הרכישה תחת 'החשבון שלי'
• מספר עסקה - 1034743
• קוד טיול - BJS
מדיניות ביטולים    
תקנון ישראייר  

הוראות מימוש:
להשלמת ההזמנה, יש ליצור קשר עם מוקד ההזמנות של ''נתור" מייד עם רכישת השוברים למעט שבתות וחגים טלפון ''נתור" לביצוע הזמנות: 03-6274002.
מימוש השובר הינו באחריות מחזיק השובר, הזמנה של השירות/ים המופיעים בשובר יש לבצע ישירות אך ורק אצל בית העסק ספק השירות, והינה בכפוף לאישור סופי של ההזמנה על ידי בית העסק בעת מימוש השובר.
ההזמנה הינה על בסיס מקום פנוי בלבד.
בית העסק הנו אחראי בלעדי לאיכות, טיב וטיפול במוצרים ושירותים שפורסמו.
 
לתשומת לבך, לאחר רכישת השובר עליך לממשו מול בית העסק על מנת להבטיח כי בית העסק ישריין עבורך את מקומך בטיסה ו/או החופשה.