כדורגל רואים רק בגובה - יורו 2021 במתחם ה-VIP שבגג עזריאלי עם מסכי לד ענקיים, מתחמי אוכל, מתחם פאן זון. וזה לא הכל - סידרנו לכם כניסה לכל המשחקים באותו היום ברכישת כרטיס לשלב המוקדמות.
מה רוכשים?
מה רוכשים?
- כרטיס צפייה כולל כניסה למתחם VIP
- כרטיס צפייה כולל כניסה למתחם VIP ושתייה (שליש כוס בירה / שתייה קלה)
- כרטיס צפייה כולל כניסה למתחם VIP, ארוחה (המבורגר / נקניקייה) עם שתייה (שליש כוס בירה / שתייה קלה) ופופקורן
מה תמצאו במתחם ה-VIP?
-
מתחם משחקי היורו 2021
-
שידור LIVE על מסכי לד ענקיים
-
מתחמי אוכל ושתייה באווירת היורו
- מתחם פאן זון - חוויה בלתי נשכחת לכל אוהד כדורגל
מועדי החגיגות (בהתאם לשובר הנרכש):
12.06: 16:00 ווילס-שוויץ, 19:00 דנמרק-פינלנד, 22:00 בלגיה-רוסיה (מוקדמות)
13.06: 16:00 אנגליה-קרואטיה 19:00 אוסטריה- צפון מקדוניה, 22:00 הולנד-אוקראינה (מוקדמות)
14.06: 16:00 סקוטלנד-צ'כיה, 19:00 פולין-סלובקיה, 22:00 ספרד-שבדיה (מוקדמות)
15.06: 19:00 הונגריה-פורטוגל, 22:00 צרפת-גרמניה (מוקדמות)
16.06: 16:00 פינלנד-רוסיה, 19:00 טורקיה-ווילס, 22:00 איטליה-שוויץ (מוקדמות)
17.06: 16:00 אוקראינה-צפון מקדוניה, 19:00 דנמרק-בלגיה, 22:00 הולנד-אוסטריה (מוקדמות)
18.06: 16:00 שבדיה-סלובקיה, 19:00 קרואטיה-צ'כיה, 22:00 אנגליה-סקוטלנד (מוקדמות)
19.06: 16:00 הונגריה-צרפת, 19:00 פורטוגל-גרמניה, 22:00 ספרד-פולין (מוקדמות)
20.06: 19:00 איטליה-ווילס/שוייץ-טורקיה
21.06: 19:00 צפון מקדוניה-הולנד/אוקראינה-אוסטריה, 22:00 רוסיה-דנמרק/פינלנד-בלגיה (מוקדמות)
22.06: 22:00 צ'כיה-אנגליה/קרואטיה-סקוטלנד
23.06: 19:00 סלובקיה-ספרד/שבדיה-פולין, 22:00 גרמניה-הונגריה,פורטוגל-שוויץ (מוקדמות)
26.06: שמינית גמר
27.06: שמינית גמר
28.06: שמינית גמר
29.06: שמינית גמר
02.07: רבע גמר
03.07: רבע גמר
14.06: 16:00 סקוטלנד-צ'כיה, 19:00 פולין-סלובקיה, 22:00 ספרד-שבדיה (מוקדמות)
15.06: 19:00 הונגריה-פורטוגל, 22:00 צרפת-גרמניה (מוקדמות)
16.06: 16:00 פינלנד-רוסיה, 19:00 טורקיה-ווילס, 22:00 איטליה-שוויץ (מוקדמות)
17.06: 16:00 אוקראינה-צפון מקדוניה, 19:00 דנמרק-בלגיה, 22:00 הולנד-אוסטריה (מוקדמות)
18.06: 16:00 שבדיה-סלובקיה, 19:00 קרואטיה-צ'כיה, 22:00 אנגליה-סקוטלנד (מוקדמות)
19.06: 16:00 הונגריה-צרפת, 19:00 פורטוגל-גרמניה, 22:00 ספרד-פולין (מוקדמות)
20.06: 19:00 איטליה-ווילס/שוייץ-טורקיה
21.06: 19:00 צפון מקדוניה-הולנד/אוקראינה-אוסטריה, 22:00 רוסיה-דנמרק/פינלנד-בלגיה (מוקדמות)
22.06: 22:00 צ'כיה-אנגליה/קרואטיה-סקוטלנד
23.06: 19:00 סלובקיה-ספרד/שבדיה-פולין, 22:00 גרמניה-הונגריה,פורטוגל-שוויץ (מוקדמות)
26.06: שמינית גמר
27.06: שמינית גמר
28.06: שמינית גמר
29.06: שמינית גמר
02.07: רבע גמר
03.07: רבע גמר
* כל כרטיס (בשלב המוקדמות) מקנה כניסה לשידור של 2 או 3 משחקים שיתקיימו באותו היום - בהתאם למועד