שאלות ותשובות

קיימות שלוש אפשרויות משלוח למוצרים הנשלחים ממחסני באליגם:

משלוח בדואר רשום - 25 ₪ (למעט פריטים שבירים או גדולים במיוחד)
החבילה נשלחת בתוך יום עסקים אחד. עם הקליטה בדואר ישראל, ניתן יהיה לעקוב אחרי החבילה באתר רשות הדואר. מעטפות או חבילות קטנות ישלחו עם הדוור עד הבית. חבילות בינוניות וגדולות יגיעו לסניף הדואר הקרוב למקום המשלוח, ותקבל/י הודעה לתיבת הדואר לאיסוף החבילה מהסניף.


משלוח עם שליח עד הבית (או למקום העבודה, לבחירתכם) - 35 ₪
למעט במקרים חריגים, חבילות הנשלחות ממחסני באליגם יוצאות אליך בתוך יום עסקים אחד, ומגיעות בתוך 2-5 ימי עסקים בתאום טלפוני כחצי שעה לפני ההגעה והחל מהשעה 16:00 (לא מומלץ להזמין את המשלוח למקום העבודה). בחבילות הנשלחות ישירות מהספק, זמן המשלוח בהתאם למפורט בעמוד המוצר. כמו-כן, לעיתים תשולם תוספת תשלום בגין משלוח ו/או התקנה ישירות באתר ו/או לשליח והכל בהתאם למפורט בעמוד המוצר ו/או העסקה.


איסוף באמצעות תחנות האיסוף של BOXIT 

ניתן לאסוף את ההזמנה מתחנות האיסוף של BOXIT בתוספת 25 ₪. החבילה מגיעה לתחנת האיסוף שנבחרה תוך 2 ימי עסקים.
BOXIT מאפשרים איסוף מתאי איסוף (לוקרים) הפתוחים 24/7, ומפוזרים ברחבי הארץ. ניתן לאסוף את החבילה מהעמדה שנבחרה, לאחר קבלת מסרון המאשר את הגעתה של החבילה ללוקר. המסרון כולל קוד אישי אותו יש להקיש בעמדה. תאי האיסוף מפוזרים בתחנות דלק של חברת "פז", "דור אלון" סונול, דלק ובמתחמי BIG. לרשימת התחנות המלאה לחצו כאן.
החבילה ממתינה בעמדה מרגע קבלת ההודעה ועד חצות אותו יום (לדוגמא, אם התקבלה הודעה ביום ראשון בשעה 07:00 בבוקר ניתן לאסוף את החבילה עד חצות ביום ראשון).
אם לא ניתן להגיע ל-Boxit בזמן לאיסוף החבילה יש להודיע למוקד הטלפוני במספר 1-700-077-038.
יש לבחור את תחנת האיסוף הרצוי בעת תהליך הרכישה, לרשימת תחנות האיסוף לחצו כאן.
 
Boxit לחנויות מאפשרים איסוף של חבילות ממגון חנויות ורשתות בפריסה ארצית. ניתן לאסוף את החבילה מהעמדה שנבחרה, לאחר קבלת מסרון המאשר את הגעתה של החבילה לחנות שנבחרה, בהתאם לשעות הפעילות של החנות.